۱۳۹۷/۱۰/۱۹
فرماندار سپیدان در کارگروه گردشگری:

جذب سرمایه گذاران در راستای توسعه بخش گردشگری و صنعت در شهرستان سپیدان ضروری است

فرماندار سپیدان سرمایه گذاری در بخش گردشگری و صنعت را از عوامل اصلی توسعه سپیدان برشمرد وافزود: حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاری در سپیدان از اولویت مهم شهرستان است.

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،به منظورفراهم سازی بستر و زمینه جذب سرمایه گذار در حوزه صنعت و گردشگری شهرستان ،کارگروه گردشگری به ریاست جمال جوادی جهرمی وبا حضور دستگاهای ذی ربط در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار در این جلسه سرمایه گذاری در بخش گردشگری و صنایع  را از عوامل اصلی توسعه سپیدان برشمرد و افزود: حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاری در  سپیدان از اولویت مهم شهرستان است.

جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه حوزه صنعت و گردشگری دو بال پوینده شهرستان سپیدان است  که با مشکلات و تنگناهایی  روبرو می باشند،تصریح کرد:با  همکاری و هماهنگی  و برنامه ریزی مدون و با کمک بخش خصوصی می توان  به حل مشکلات این دو بخش کمک کرد.

نماینده عالی دولت در سپیدان همچنین تاکید کرد: شهرستان سپیدان در حوزه گردشگری از جاذبه های طبیعی منحصر به فرد و همچنین در حوزه صنعت از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است که در صورت توسعه زیرساخت ها و دادن مشوق های لازم سرمایه گذاری به بخش خصوصی می تواند هم در اشتغال جوانان بیکار سپیدانی و هم در توسعه اقتصادی شهرستان و استان موثر عمل کند.


منبع : فرمانداری شهرستان سپیدان

کد خبر : 70522
تعداد بازدیدها : ۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است