۱۳۹۷/۱۰/۱۱
با حضور فرماندار سپیدان:

شاهرخ رستمی به عنوان دوازدهمین بخشدار بیضا معرفی شد

در جلسه شورای اداری بخش بیضا شهرستان سپیدان که به با حضور فرماندار سپیدان ،مدیر کل دفتر امور سیاسی وانتخابات استانداری فارس و امام جمعه بخش بیضا در محل دانشگاه آزاد واحدبیضا برگزار شد، شاهرخ رستمی به عنوان بخشدار جدید بخش بیضا شهرستان سپیدان معارفه شد.

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سپیدان،،به منظور کریم ومعارفه بخشدار بخش بیضا، جلسه شورای اداری این بخش با حضور جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان ،استوار میمندی مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری ،حجت الاسلام والمسلمین درویشی و سایر اعضا این شورا در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد واحد بیضا برگزار شد.

فرماندار شهرستان سپیدان در این جلسه با ابراز رضایت از نحوه  از عملکرد امرالله رییسی بخشدار سابق بیضا ،اظهار داشت:انصافاً در بررسی های انجام شده عملکرد آقای رییسی بسیار درخشان بوده که رضایت مردم این بخش  گواه این است.


جمال جوادی جهرمی با اشاره به خدمات صورت گرفته در بخش بیضا،عنوان کرد :خوشبختانه درحال حاضر دراین بخش روستای بدون برق نداریم ضمن اینکه دربحث گاز رسانی هم تنها دوروستای فاقد گاز وجود دارد که طرح گاز رسانی در این دوروستا نیز آغاز شده است.


در  ادامه  امام جمعه بیضا ضمن قدردانی از تلاش ها وخدمات ارزنده ربخشدار سابق بخش بیضا ،اظهار داشت:یکی از محسنات آقای رییسی ایجاد جو تامل ،همکاری وهمراهی بین مجموعه ارادات بخش بود که این بسیار مهم وارزشمندبودامید که شاهد ادامه این روند در دوره مدیریتی جناب آقای رستمی هم باشیم. 

مدیرکل امور سیاسی،انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری فارس نیز با اشاره به مسائل ومشکلات اقتصادی جامعه، تنها راه برون رفت ازاین مشکلات را وحدات وانسجام بین همه گروه ها ومردم بیان کرد و اظهار داشت:وقتی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اهم از سپاه پاسداران،ارتش وسایر قوه این توانایی واقتدار را دارند که در فاصله هزارکیلومتر با مرزها کشور ضربه کاری به دشمن وارد کنند ودشمن جرات وتوانایی نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد به طبع باید بتوانیم با مشکلات اقتصادی هم مبارزه کنیم.میمندی جابجایی مسیولین را امری طبیعی دانست وافزود:قطعاً هدف از این گونه جابجایی ها ارائه خدمات بهتر به مردم واستفاده از تجارب افراد در سایر سمت ونقاط هست، و آقای رییسی هم از جمله مدیران شایسته وتوانمندی هست که بطور یقین از تجارب ارزنده ایشان در سمت دیگری استفاده خواهدشد و همانگونه که آقای رستمی هم از جمله مدیران موفق وکارآمدهست امید که ایشان هم در سمت جدید ودرخدمت به مردم شایسته بیضا موفق باشد.


در پایان طی مراسمی ضمن تقدیر از امرالله رئیسی بخشدار پیشین بخش بیضا،  آقای شاهرخ رستمی  بعنوان بخشدار جدید بخش بیضا معارفه شد.


منبع : فرمانداری شهرستان سپیدان

کد خبر : 70428
تعداد بازدیدها : ۱۸۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است